انتخابات الکترونیکی در تبریز بدون مشکل ادامه دارد
انتخابات الکترونیکی در تبریز بدون مشکل ادامه دارد

تبریز-پایگاه خبری بامدادفردا-رییس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی گفت: دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر به شیوه تمام الکترونیکی بدون مشکل در حال برگزاری است.

تراب محمدی روز جمعه در گفت وگویی افزود: از زمان شروع اخذ رای در حوزه انتخابیه فوق تاکنون هیچ مشکل مهم و تاثیرگذار در شعب رای گیری به وجود نیامده است و تمام مراحل انتخابات با حضور عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت به درستی و وفق مقررات در حال انجام است.

وی اظهار کرد: تاکنون با بسیح امکانات و اقدامات و تمهیدات لازم و کافی در هیچ یک از شعب اخذ رای قطعی سامانه نداشته ایم و اخذ رای از مردم بدون مشکل ادامه دارد.

محمدی از تمدید ساعات اخذ رای در هر سه حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، میانه و شبستر خبر داد و گفت: بر این اساس اخذ رای از مردم تا ساعت ۲۰ ادامه دارد و کسانی که تا این زمان در شعب حاضر باشند، مسئولات موظف به اخذ رای از آنها هستند.

آذربایجان شرقی ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که سرنوشت ۶ کرسی در حوزه های انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، میانه و شبستر به دور دوم کشیده شده است.

مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز آغاز شده است.

روح الله متفکر آزاد با کسب ۱۰۹ هزار و ۸۹۹ رای معادل ۲۷.۳۶ درصد آرا و مسعود پزشکیان با ۹۵ هزار و ۹۹۳ رای معادل ۲۳.۹ درصد آرا در دور اول از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو به مجلس دوازدهم راه یافتند.

علی جعفری آذر، جواد عبادی، علیرضا منادی، رضا صدیقی، علی آجودان زاده، محمدحسین فرهنگی، محمدرضا میرتاج الدینی و علیرضا نوین در دور دوم انتخابات رقابت نفس گیری با هم خواهند داشت.