هموطنان با استفاده از حق رای خود، نگذارند دیگران برایشان تصمیم بگیرند
هموطنان با استفاده از حق رای خود، نگذارند دیگران برایشان تصمیم بگیرند

تبریز-پایگاه خبری بامدادفردا-مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: من به عنوان یک شهروند به همشهریان و هوطنان خود توصیه می‌کنم، از حق رای دادن و انتخاب خود استفاده کنند و نگذارند دیگران برایشان تصمیم بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری در گفت‌وگویی به تاثیر مشارکت پرشور مردم در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات در عرصه‌های داخلی، بین‌المللی سرنوشت و آینده کشور تعیین کننده و بسیار تاثیر گذار است.

وی به حضور فعال دانشگاهیان در افزایش مشارکت مردمی تاکید کرد و افزود: برای افزایش مشارکت باید آگاهی‌سازی، گفتمان و تبیین تاثیرگذاری حق رای مردم در انتخابات توسط فعالان فرهنگی، اجتماعی و آموزشی، اساتید و دانشجویان دانشگاه به صورت چهره‌به‌چهره و در جمع‌های خصوصی و عمومی صورت بگیرد.

وی معیار های انتخاب اصلح را تشریح کرد و ادامه داد: پایبندی به آرمان های انقلاب، پایبندی به اصول انقلاب اسلامی، مردم‌داری، عدم نگاه جناحی و مختص یک گروه خاص بودن، به فکر حل مشکلات مردم بودن، فدایی کشور و مردم بودن از جمله معیارهای انتخاب رییس جمهور اصلح آینده است.

انوری افزود: مسئولان گوش شنوایی برای مشکلات مردم داشته باشند و درصدد رفع مشکلات بوده و همراه مردم باشند.