فعالیت تمام ستادهای پزشکیان بر اساس افزایش میزان رای دهندگان استوار شده است
فعالیت تمام ستادهای پزشکیان بر اساس افزایش میزان رای دهندگان استوار شده است

تبریز-پایگاه خبری بامدادفردا-رییس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در آذربایجان شرقی گفت: فعالیت تمام ستادهای این مجموعه بر اساس افزایش میزان رای دهندگان استوار شده است

ابراهیم باقرزاده در نشست خبری با رسانه ها، افزود: مهمترین موضوع در مرحله دوم انتخابات کشاندن هر چه بیشتر مردم به پای صندوق های رای است و بر این اساس تلاش می کنیم کسانی که در مرحله اول رای ندادند و تعدادشان نیز زیاد است، را تشویق به حضور در این عرصه مهم سیاسی کنیم.

وی انتخابات را صحنه تعیین سرنوشت کشور برای چهار سال آینده و در ابعاد گوناگون سیاسی و اقتصادی و اجتماعی بسیار مهم دانست و با تاکید بر اینکه مشارکت بالای مردم می تواند دولتی مقتدر و صاحب امتیاز تشکیل دهد، اظهار کرد: ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در آذربایجان شرقی با تمام قدرت وارد صحنه شده است و هر آنچه در توان دارد برای افزایش میزان مشارکت مردمی در روز جمعه به کار خواهد بست.

باقرزاده با اشاره به مشارکت پایین مردم در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری، ادامه داد: این میزان مشارکت برای ما به نسبت راضی کننده است، اما باید توجه داشت که برای پیروزی در مرحله دوم باید این میزان را به طور قابل توجهی افزایش داد و این موضوع جز با اقناع افکار عمومی و تلاش رسانه ها میسر نخواهد شد.

وی از شهروندان تبریز درخواست کرد تا در مرحله دوم برخلاف مرحله اول حضوری مناسب و مطلوب در پای صندوق های رای داشته باشند، چون که انتظار از شهر دکتر پزشکیان فراتر است و این شهر باید روز جمعه تاریخ سازی کند.

باقرزاده مجموع تعداد ستادهای انتخاباتی پزشکیان در آذربایجان شرقی را ۲۵۰ فقره با ۶۰ کمیته تخصصی اعلام و اظهار کرد: این ستادها زیرنظارت و مدیریت ستاد مرکزی فعالیت می کنند که ستادهای مردمی نیز در تمام شهرها، بخش ها و روستاهای استان فعالیت های خود را ادامه می دهند.

وی از پزشکیان به عنوانی فردی متدین، انقلابی، معتقد به اصول و آرمان های اصیل انقلاب اسلامی، صادق، پاکدست و مردمی یاد کرد که همواره دغدغه مشکلات مردم را داشته و در تمام سخنرانی ها و اعلام موضع ها طرف مردم ایستاده است که بر همین اساس امیدواریم روز جمعه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، این شخصیت برجسته به مقام ریاست جمهوری برسد.

باقرزاده توجه به احیای برجام، عضویت ایران در اف ای تی اف، روابط گسترده با کشورهای مختلف، مقابله با زیاده خواهی ها و انحصار طلبی ها و رفع مشکلات اقتصادی را مهمترین شعارها و برنامه های انتخاباتی پزشکیان بیان کرد که در مرحله اول انتخابات مورد استقبال قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه پزشکیان در بین تمام گروه ها، جناح ها و جریان های سیاسی طرفدار دارد، از ملحق شدن تعدادی از شحصیت های حقیقی ستادهای انتخاباتی محمدباقر قالیباف به کمپین های پزشکیان خبر داد و افزود: البته این افراد به طور انفرادی برای ما فعال شده اند که قدردان آنها هستیم.

باقرزاده یکی از مهمترین برنامه های پزشکیان را مخالفت با فعالیت گشت ارشاد در کشور بیان کرد و با بیان اینکه مردم ایران اسلامی دارای اعتقادات و باورهای دینی عمیقی هستند، افزود: بر همین اساس باید با این مردم با احترام و کرامت رفتار شود.

وی جوانگرایی در بدنه مدیریتی کشور را یکی دیگر از برنامه های بسیار مهم پزشکیان بیان و اظهار کرد: او معتقد است باید مدیران جوان و دانش آموخته وارد اداره امور اجرایی کشور شوند.

رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در آذربایجان شرقی راه اندازی کمپین جوانان حامی این نامزد را یکی از جلوه های جوانگرایی برشمرد و ادامه داد: در این کمپین تعداد بیش از ۲۰۰ نفر از جوانان فعالیت داشته و با برگزاری تریبون های آزاد برای افزایش میزان مشارکت در مرحله دوم تلاش می کنند.

مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه آینده برابر با ۱۵ تیر ماه با رقابت مسعود پزشکیان و سعید جلیلی برگزار می شود.