تأمین رضایت مردم نیاز اساسی کشور است
تأمین رضایت مردم نیاز اساسی کشور است

تبریز-پایگاه خبری بامدادفردا-معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عمده نیاز امروز کشور تأمین نیازهای مردم و جلب رضایت آنهاست.

تراب محمدی در چهارمین نشست مشترک بخشداران و معاونان فرمانداری‌های شهرهای تبریز، بناب، آذرشهر، اسکو، مراغه، عجب شیر، ملکان و لیلان که به میزبانی شهرستان بناب برگزار شد، با تأکید بر اعتمادآفرینی در بین مردم تصریح کرد: بخشداران و معاونان فرمانداران وظیفه دارند با حضور در روستاها و جمع مردم نسبت به حل مشکلات آنها قدم بردارند.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی سپس با تأکید بر ضرورت نظارت بخشداران بر عملکرد و نحوه هزینه‌های دهیاران افزود: بخشداران دقت کنند تا اعتبارات تخصیص یافته به روستاها در قالب اجرای پروژه‌های عمرانی همان روستا هزینه شود و از هزینه اعتبارات در خارج از پروژه‌های عمرانی همان روستا پرهیز شود.

محمدی با تأکید بر رعایت مؤلفه‌های اعلامی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات و منویات معظم له مبنی بر امنیت، مشارکت، رقابت و سلامت انتخابات اظهار کرد: وظیفه ما دعوت برای حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است؛ از این رو بخشداران و معاونان فرمانداران وظیفه دارند از آرای مردم صیانت کنند.

وی تصریح کرد: تمام عملکرد بخشداران و معاونان فرمانداران در حوزه‌های مختلف مورد رصد قرار می‌گیرد، از این رو هیچ یک از بخشداران و معاونان فرمانداری‌ها نبایستی برله یا علیه نامزدهای انتخابات قدم بردارند.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: اجرای قانون مورد تأکید دولت است و امانتداری در انتخابات اولویت اصلی بخشداران و معاونان فرمانداری‌ها خواهد بود.

محمدی در ادامه گفت: انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم می‌تواند پاسخ محکمی از سوی ملت به دشمنان ایران اسلامی باشد.

این گزارش حاکی است، در این نشست بخشداران و معاونان فرمانداری‌های حاضر در جلسه به بیان مسائل و چالش‌های اساسی موجود در شهرهای متبوع خود پرداختند.

همچنین معاون سیاسی، اجتماعی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی، بخشداران و معاونان فرمانداری‌ها از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان بناب بازدید بعمل آوردند.