رویداد یول تاپ نمونه از تجربه اندوزی برای جوانان 
رویداد یول تاپ نمونه از تجربه اندوزی برای جوانان 

تبریز- پایگاه خبری بامداد فردا- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: رویداد یول تاپ یک رویداد با اجرای مستقیم خود جوانان جهت کسی تجارب و ایده‌پردازی و حل مساله است.

به گزارش پایگاه خبری بامداد فردا، امیر تقی زاده روز دوشنبه در مراسم افتتاح دومین رویداد یول تاپ در دانشگاه تبریز، اظهار کرد: ضمن تشکر از جوانان برای حضور در این رویداد، اظهار کرد: اگر کسی بخواهد کاری را انجام دهد حتما راهی را پیدا می‌کند و اگر کسی کاری را انجام ندهد حتماً بهانه‌ای را پیدا می‌کند.

وی افزود: ما انسان‌ها روزهای سخت را فراموش می‌کنیم ولی آدم‌هایی که این روزهای سخت را برای ما آسان کرده اند، هیچ وقت فراموش نمی‌کنیم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بیان کرد: ویژگی خاص این رویداد، طراحی و اجرا این برنامه توسط جوانان بوده و این چهار روز فرصت مناسبی برای تجربه اندوزی است.

تقی زاده ادامه داد: در فاز بعدی این رویداد، اردوهای بازدید از صنایع و در نهایت ایده پردازی و حل مسئله داریم و قول گرفته‌ایم تا در این رویداد، دانشجویان تیم های خود را حفظ کرده و فعال نگه دارند تا این رویداد را در سطح استان و در دانشگاه‌های دیگر بتوانیم اجرا کنیم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: با برقراری این فرصت برابر و توسعه عادلانه درآمدها در سطح استان، شاهد استفاده دوستانمان در شهرستان‌ها از این امکانات و وضعیت‌ها، باشیم.

تقی زاده در پایان از زحمات دانشگاه تبریز و مدیر مرکز رشد و نوآوری، آقای دکتر پورزیاد، که این فرصت را برای جوانان فراهم آورده است تا کارهای علمی و اثرگذار را در دانشگاه، به عنوان الگو در سراسر کشور انجام دهیم، تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، رویداد هدایت تخصصی و توانمندسازی با هدف اشتغال جوانان (یول تاپ ۲) ، همراه با راهبری خبرگان صنعتی استانی و بازدیدهای میدانی از صنایع کشور از ۱۸ الی ۲۱ تیرماه در دانشگاه تبریز برگزار می شود.