دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم دو شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس
دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم دو شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس

تبریز- پایگاه خبری بامدادفردا- شهردار تبریز به همراه رییس، دبیر و نایب رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز با خانواده شهیدان رضا ارزن زرین و رحیم کاظمی قراجه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری بامدادفردا، یعقوب هوشیار عصر امروز به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، یاسین بجانی و حکیمه غفوری در دیدارهای جداگانه‌ای با خانواده شهیدان رضا ارزن‌زرین و رحیم کاظمی قراجه دیدار و گفتگو کرد.

شهردار تبریز در این دیدارها امنیت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک شهیدان و مجاهدت‌های آنها در هشت سال جنگ تحمیلی و جبهه‌های نبرد حق علیه باطل دانست.

یعقوب هوشیار اظهار کرد: شهدا و خانواده‌های معظم آنها حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین کشور دارند و آن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 وی افزود: مدیریت شهری تبریز ملزم به معرفی شهدای گمنام و کمتر شناخته‌ شده هشت سال دفاع مقدس  است و در این راه تمام توان و ظرفیت خود را به‌کار خواهد بست.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: یقین داریم به برکت خون پربرکت شهدا و مجاهدت‌های آنها در راه حفظ استقلال و کیان کشور و دین مقدس اسلام، مسیر رشد و توسعه جامعه هموار بوده و تنها با همان تفکر انقلابی و جهادی می‌توان قله‌های ترقی را یکی پس از دیگری پیمود.

وی یادآور شد: علاوه بر اینکه بنده به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر هر هفته در منزل خانواده دو شهید والامقام حضور می یابیم، سایر مدیران شهرداری نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منازل خانواده های شهدا حضور یابند.

در پایان این دیدارها، شهردار تبریز با اهدای لوح‌های جداگانه‌ای از خانواده شهیدان رضا ارزن زرین و رحیم کاظمی قراجه قدردانی کرد.

شهید رضا ارزن زرین، متولد یکم شهریور ۱۳۴۵ در تاریخ هفدهم اسفند ۱۳۶۴ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و شهید رحیم کاظمی قراجه متولد ۱۲ خرداد ۱۳۳۸ در تاریخ بیست و ششم تیر ۱۳۶۱ در عملیات رمضان در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت رسید.